Kontakt

Sandnes

Bergen

Trondheim

Sandnes (Hovedkontor)

Årsvolveien 213
4312 Sandnes

Tel: 516 27 548
E+post: post@grasrota.net
ÅPNINGSTIDER
Mandag- fredag kl. 07.00-17.00
 

maria
Maria Årsvold 
MARKEDSSANSVARLIG FERDIGPLEN
Mob: 906 31 388
E-post: maria@grasrota.net
oddvar1
Oddvar Helleland 
MARKEDSANSVARLIG GRANITT
Mob: 454 60 199
E-post: oddvar@grasrota.net
 
Bengt1
Bengt M. Tovslid
MARKEDSANSVARLIG SEDUM
Mob: 908 45 926
E-post: bengt@bergknapp.no
Terje1
Terje Dysjaland 
PROSJEKTLEDER/MARKEDSANSVARLIG TOVRTAK
Mob: 915 35 128
E-post: terje@g-tec.as
Kjell1
Kjell Arve Stangeland
DRIFTSSJEF/PROSJEKTLEDER
Mob: 473 51 928
E-post: kjell@grasrota.net
ida
Ida Fidje Mjåland
RESEPSJONIST/ORDREKOORDINATOR 
Mob: 478 72 822
E-post: ida@grasrota.net
julie
Julie Trommald 
PROSJEKTINGENIØR 
Mob: 483 68 212 
E-mail: julie@bergknapp.no
Frode1
Frode Haukalid 
ØKONOMIANSVARLIG
Mob: 975 90 209
E-post: fh@grasrota.net
jakob
Jakob Årsvold 
DAGLIG LEDER 
Mob: 952 03 323
E-post: jakob@grasrota.net

Bergen

Stamsneset 65  
5252 Søreidgrend

Dag Hope
AVDELINGSLEDER 
Mob: 913 36 420
E-post: dag@grasrota.net  
placeholder
FORHANDLER
Steinsenteret Åsane
Sand & Singel AS

Trondheim

Rotvoll Gård
Ranheimsvegen 13A
7044 Trondheim

hroar
Hroar Nordhaug
AVDELINGSLEDER 
Mob: 984 45 310
E-post: hroar@grasrota.net  
 
Årsvollv. 213  |  4312 Sandnes  |  Tlf: 51 62 75 48  |  post@grasrota.net
Personvernerklæring
Denne siden bruker informasjonskaplser for funksjonalitet på siden og for anonym statistikk. Les mer om informasjonskaplser og personvern i vår personvernernærklæring.
grasrotalogo
Grasrota AS
Årsvollveien 213  
4312 Sandnes
Grasrota AS
Årsvollveien 213  
4312 Sandnes